Termovazač a laminátor Olympia TBL 1300 Combo

Kód
VPT172402
Part No.
3041
Termovazač a laminátor Olympia TBL 1300 Combo

Doporučujeme

Termovazač a laminátor Olympia TBL 1300 Combo

Kód
VPT172402
Part No.
3041
DPH
21%
Vaše cena s DPH
1 499 Kč
Vaše cena bez DPH
1 239 Kčbez DPH
Dostupnost

Showroom Písek

Budějovická 416, Písek

Po-Čt: 8:30-17:00
Pá: 8:30-16:00

Zobrazit na mapě

  Popis produktu

  Olympia TBL 1300 Combo je chytře navržené zařízení, které v sobě kombinuje dva přístroje:

  • laminátor
  • tepelný vazač

  Ovládání obou přístrojů je velmi snadné a pomáhá k tomu obrázkový návod vytištěný na přední straně přístroje. Pokud tedy přístroj dlouho nepoužíváte a zapomenete, jak se ovládá, nemusíte složitě hledat manuál.

  Termovazač

  Tepelný vazač umožňuje termovazbou spojit až 200 listů papíru (při gramáži 70 g/m2) do termomapy (termoobálky) o tloušťce max. 20 mm. Díky optické a akustické signalizaci je jeho použití velmi jednoduché a odolné proti chybám.

  Nejprve přístroj zapnete tlačítkem POWER na přední straně přístroje. Zapnutí signalizuje červená kontrolka pod tlačítkem. Pak stisknete tlačítko Bind a přístroj se začne nahřívat, což poznáte podle červeně blikající kontrolky pod tlačítkem. Nahřívání trvá cca 3 minuty, poté kontrolka přestane blikat a rozsvítí se trvale zeleně. Zároveň přístroj pípne, aby vám dal najevo, že je připraven k použití.

  Listy papíru vložíte do spojovací termoobálky, poté na zadní straně přístroje vytáhnete výsuvnou chladící část (čímž uvolníte otvor pro tepelnou vazbu) a pak termoobálku s papíry vložíte uzavřenou stranou do otvoru v přístroji (vazač je vybaven tak, že papíry automaticky drží v rovné poloze). Teď už zbývá jen stisknout tlačítko Counter, které spustí proces spojování, trvající cca 1 minutu. Během spojování bliká kontrolka opět červeně. Po ukončení procesu přístroj 3x pípne a kontrolka se rozsvítí opět zeleně.

  Poslední fází procesu tepelné vazby je chlazení. Termoobálku s papíry opatrně vyndáte z otvoru v přístroji a vložíte ji do chladícího držáku na zadní straně přístroje. Tam ji necháte alespoň 10 minut vychladnout. A je hotovo!

  Přístroj disponuje ochranou proti přehřátí a po 90 minutách nečinnosti se automaticky vypne. Když přístroj nepoužíváte a chladící část je zasunutá, je otvor v přístroji automaticky chráněn krytem, aby se k topnému tělesu nedostával prach.

  Laminátor

  Laminátor se nahřeje se během 3 až 5 minut. Laminovat můžete dokumenty formátu A4 nebo menší (šířka vstupu je 230 mm), a to do fólie o tloušťce 75 až 125 mikronů, rychlostí 250 mm/min. Laminace jednoho papíru A4 tedy trvá cca 1 minutu a 12 sekund.

  Použití laminovačky je velmi jednoduché. Nejprve přístroj zapnete tlačítkem POWER na přední straně přístroje. Zapnutí signalizuje červená kontrolka pod tlačítkem. Poté stisknete tlačítko Laminator a přístroj se začne nahřívat, což signalizuje červeně blikající kontrolka pod tlačítkem. Jakmile přístroj dosáhne provozní teploty, kontrolka přestane blikat a svítí červeně. Potom jednoduše vložíte laminovací fólii s dokumentem do vstupní štěrbiny na přední straně a necháte ji vtáhnout do přístroje. Z druhé strany (zezadu) vám vyleze zalaminovaný dokument.

  Přístroj též nabízí možnost studené laminace, která se aktivuje opakovaným stisknutím tlačítka Laminator, dokud kontrolka pod tlačítkem nesvítí zeleně.

  Laminátor je vybaven ochranou proti přehrátí, takže pokud by byla překročena maximální teplota, vypne se. Disponuje také vysoce kvalitním topným systémem, který zabraňuje tvorbě bublin.

  Pokud se vám nedopatřením fólie zasekne v přístroji (to se může stát např. pokud ji vložíte nakřivo, nebo pokud je pomačkaná), pomůže vám funkce Jam release. Posuvníkem Jam release na přední straně přístroje nahromaděnou fólii uvolníte a lze ji snáze vytáhnout ven z přístroje.


  Zeptejte se produktového manažera

  Online poradna

  +420 777 294 656

  Zobrazit technické parametry

  Technické parametry

  Výrobce
  Záruka
  24 měsíců

  Hodnocení

  Hodnocení produktu (0)

  100%