Kariéra

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Co nabízíme?

  • Práci na hlavní pracovní poměr v prosperující české společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení + pravidelné finanční bonusy
  • Široké možnosti profesního a platového růstu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Firemní benefity

Máte zájem o některou z nabízených pozic?

Pokud si myslíte, že jste to právě Vy, koho hledáme, a máte zájem zúčastnit se vypsaného výběrového řízení, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Těšíme se na Vás!

volnamista@vseprotisk.cz

Do našeho týmu v Písku právě hledáme:

Specialista/ka telesales a podpora e-shopu

Písek     Plný úvazek

Dbáme na to, aby se naši zákazníci u nás cítili dobře a odcházeli vždy spokojení. Vaším hlavním úkolem bude nejen komunikace se stávajícími obchodními partnery, ale i hledání nových obchodních příležitosti a aktivní budování vztahů s potencionálními zákazníky.

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky
  • Zodpovědnost za svěřené zákazníky
  • Administrativní práce (příprava nabídek, zpracování objednávek)

Co požadujeme?

  • Dobré komunikační schopnosti
  • Znalost práce na PC
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Proklientský přístup (porozumění zákazníkům)
  • Schopnost vytvářet přijatelná řešení
  • Zodpovědnost, pečlivost a týmová spolupráce

Obchodní zástupce/kyně

S našimi zákazníky máme dobré vztahy a staráme se, aby dostali vždy ty nejlepší produkty a služby. Vaším hlavním úkolem bude péče o stávající zákazníky, aktivní budovávání vztahů a komunikace s potencionálními, vyhledání nových obchodních příležitostí, vytváření obchodních nabídek a vyřizování objednávek. Společně se budeme vzdělávat v oblasti tiskových produktů a sledovat trendy na trhu.