HP Instant Ink | všeprotisk.cz
Hp Instant Ink

Neřešte náplně, ušetřete až 70 % na tisku

HP Instant Ink krabička s náplněmi

Co je Instant Ink?

Služba Instant ink je vaše nové předplatné pro bezstarostný tisk.
Od 29 Kč získáte automatické dodávky inkoustů s dopravou i recyklací v ceně.

Garance levnějšího tisku. Cena je stejná za řádek textu i barevnou fotografii.

Garance levnějšího tisku

Poplatek je založen pouze na počtu vytištěných stran. Ať vytisknete řádek textu nebo barevné fotografie, cena bude stejná.

Než vám dojde inkoust, tiskárna ho sama objedná.

Nikdy vám nedojdou náplně

Vaše tiskárna sama pozná, že jí dochází inkoust a automaticky si objedná nový, takže už nikdy nebudete bez náplně.

Pomáháte šetřit životní prostředí. Recyklaci zdarma vyřešíme za vás.

Recyklaci řešíme za vás

Pomůžete nám šetřit životní prostředí s bezplatnou službou recyklace. Použité kazety si od vás vyzvedneme, o zbytek se postaráme za vás.

Vyzkoušet instant ink

Jak funguje Instant Ink?

Registrujete se a vyberete si vhodné předplatné
Počkáte na první balíček náplní a tisknete bez starostí

Kolik stojí Instant Ink?

Instant ink tarify můžete kdykoli libovolně měnit nebo službu zcela zrušit.

15 stránek
29 Kčměsíčně
50 stránek
99 Kčměsíčně
100 stránek
159 Kčměsíčně
300 stránek
369 Kčměsíčně
700 stránek
759 Kčměsíčně
Vyzkoušet instant inkInstant Ink tiskárny

Potřebujete poradit?

Josef Bouda
Josef BoudaSpecialista Instant Ink+420 775 171 998j.bouda@vseprotisk.cz

Služba HP Instant Ink vychází z počtu stránek, ne kazet. Vyberte si plán podle počtu stránek, které vytisknete měsíčně.

Jakmile se zaregistrujete ke službě, můžete zapomenout na chození do obchodu pro kazety! Vaše tiskárna nás upozorní, jakmile jí bude docházet inkoust, a my vám automaticky zašleme nové kazety ještě před tím, než je budete potřebovat.

Váš měsíční poplatek zahrnuje spotřebu inkoustu nebo toneru, dodání a recyklaci. A když se vaše tiskové potřeby změní, můžete snadno a kdykoli změnit používaný plán, nebo službu zrušit bez jakýchkoli sankcí.

Jakmile se poprvé zaregistrujete ke službě, zašleme vám předplacené kazety v rámci služby HP Instant Ink. Náhradní kazety vám jsou zaslány, když tiskárna společnosti HP oznámí, že potřebujete více inkoustu nebo toneru, nikoli podle měsíců.

Ověřte si, zda je služba pro vaši tiskárnu dostupná, a to během nastavování tiskárny nebo výběrem možnosti Začít na stránce hpinstantink.com.

Když si zakoupíte novou tiskárnu, může vám být nabídnuto bezplatné zkušební období během nastavování tiskárny.

Pokud je vám nabídnuto bezplatné zkušební období, můžete využívat všechny plány. Bez ohledu na zvolený plán budete moci měsíčně vytisknout stanovený počet stránek během bezplatného zkušebního období. Poplatky za další sady stránek budou účtovány podle vybraného plánu. Po bezplatném zkušebním období budete zaregistrovaní v plánu, který jste vybrali během nastavování.

Nezoufejte, pokud máte v aktuální tiskárně stále inkoust nebo toner. Zaregistrujte se hned, než budou vaše kazety prázdné! Jakmile se přihlásíte k odběru služby, zašleme vám Uvítací balíček s předplacenými kazetami. Služba se vám nezačne účtovat, dokud nevložíte kazety do tiskárny.

Pokud jste si právě zakoupili novou tiskárnu s dostupnou službou HP Instant Ink, může vám být nabídnuto bezplatné zkušební období, jestliže se zaregistrujete. Službu si vyzkoušejte a začnete platit měsíční poplatek až po ukončení zkušebního období.

Ne, vaše tiskárna HP odhadne, kdy dochází inkoust nebo toner, a objedná další zásoby, když je budete potřebovat, ale ne podle zavedeného plánu. Vaše předplacené kazety v rámci služby HP Instant Ink mají vyšší kapacitu než běžné kazety, takže se vyměňují méně často, což také pomáhá redukovat negativní dopad na životní prostředí.

Nemějte obavy, jakmile se zaregistrujete ke službě HP Instant Ink a zjistíte, že existuje plán lépe vyhovující vašim potřebám, můžete svůj plán kdykoli změnit.

Pomocí ovládacího panelu můžete sledovat aktuální počet vytištěných stránek a přecházet na jiné plány s vyšším či nižším počtem stránek.

Pokud nevyužijete všechny stránky v měsíci, nevyužité stránky zůstanou na účtu a převedou se automaticky do dalšího měsíce. Počet stránek, které můžete nahromadit, závisí na vašem měsíčním plánu, dokud jste registrováni ke službě.

Například u inkoustového tisku můžete převést až 300 stránek, pokud máte registrovaný plán 100 stránek.

Ano, tisknout můžete barevné fotky a dokumenty nebo vysoce kvalitní černobílé stránky. Každá stránka nyní stojí stejně!

Měsíční poplatek je založen na počtu vytištěných stránek, nikoli na množství spotřebovaného inkoustu nebo toneru. Jen do toho! Využívejte kazety podle potřeby.

Doporučujeme vám vrátit použité kazety v obálkách pro recyklaci se zaplaceným poštovným, které vám byly zdarma dodány. Do recyklačních obálek se vejde více kazet, některé balíčky pro doplňování inkoustu proto žádnou obálku neobsahují.