HP olej pro skartovače 400 ml

Kód
VPT172404
Part No.
9132
HP olej pro skartovače 400 ml
 

HP olej pro skartovače 400 ml

Kód
VPT172404
Part No.
9132
DPH
21%
Vaše cena s DPH
500 Kč
Vaše cena bez DPH
413 Kčbez DPH
Dostupnost

Showroom Písek

Budějovická 416, Písek

Po-Čt: 8:30-17:00
Pá: 8:30-16:00

Zobrazit na mapě

  Popis produktu

  Pro optimální péči o skartovačku HP OneShred nebo HP Pro Shredder je nezbytné skartovačku řádně čistit. Časem se v ní nahromadí prach a zbytky papíru, které je potřeba v pravidelných intervalech odstraňovat. Pro profesionální péči o skartovačku dokumentů je olej pro skartovače HP v praktické 400 ml dávkovací lahvičce speciálně namíchán pro použití se skartovačkami HP. Olej je samozřejmě kompatibilní i se skartovačkami jiných výrobců. Jedná se o rostlinné mazivo, takže se při čištění neuvolňují do životního prostředí žádné škodlivé látky prostřednictvím papírového odpadu. Pokud budete řezací mechanismus skartovačky dokumentů pravidelně udržovat a čistit, pracovitý pomocník se vám odvděčí dlouhou dobou provozu a sníženou provozní hlučností.

  Interval, v jakém byste měli skartovačku čistit, závisí na tom, jak často ji používáte. Nejpozději však, pokud si všimnete, že skartovač vydává hlasitější provozní hluk nebo pracuje pomaleji, než jste zvyklí, je vhodné provést čištění.

  Za tímto účelem byste měli nejprve vyprázdnit sběrnou nádobu a na list papíru v hadovitých liniích nanést skartovací olej HP. Poté vložte naolejovaný papír do skartovače a po jeho úplném skartování stiskněte na 10 sekund funkci zpětného chodu, aby se řezné válce rovnoměrně naolejovaly.

  Nyní je váš skartovač zbaven prachu a zbytků papíru, je opět příjemně tichý a poskytuje vynikající výsledek skartování.

  Pro příležitostné čištění skartovačky v domácí kanceláři je k dispozici také skartovací olej HP v praktické lahvičce s dávkováním 120 ml. Pokud chcete ještě jednodušší aplikaci, použijte hotový dávkovací arch - HP olejové obálky pro skartovače.

  HP olej pro skartovače 120 ml / 400 ml

  Klíčové parametry:

  • Množství: 400 ml
  • Balení: v uzavíratelné dávkovací lahvi
  • Původ oleje: rostlinný
  • Rozměry: 87 mm x 46 mm x 251 mm (šířka x hloubka x výška)
  • Hmotnost: 465 g

   

  Produktová řada HP pro péči o skartovače

  Proč kupovat HP produkty pro péči o skartovače?

  • Optimálně přizpůsobené skartovačům HP
  • Snadná a rychlá aplikace
  • Dlouhodobě optimální výsledek skartování
  • Řada produktů pro péči, z nichž si můžete vybrat
  Jak naolejovat skartovací mechanismus vašeho skartovače?

  Jak promazat vaši skartovačku

  Bez ohledu na to, zda si vyberete HP olejovou obálku nebo HP olej pro skartovače v lahvičce, měli byste před zahájením čištění nejprve vyprázdnit nádobu na odpad. Při použití HP olejové obálky se papír vyjme z obalu a jednoduše se skartuje. Při použití HP oleje pro skartovače v lahvičce se olej nejprve nanese na list papíru (esovitě několikrát ze strany na stranu) a teprve poté se vloží do skartovačky. Po dokončení skartování stiskněte na 10 sekund funkci zpětného chodu, abyste zajistili rovnoměrné naolejování řezacích válců. Skartovačka je nyní promazána, zbavena prachu a opět plně funkční.


  Zeptejte se produktového manažera

  Online poradna

  +420 777 294 656

  Zobrazit technické parametry

  Technické parametry

  Výrobce
  HP
  Záruka
  24 měsíců

  Hodnocení

  Hodnocení produktu (0)

  100%