HP DesignJet T650

Dokonalá intergrace s vaším prostředím a neuvěřitelná jednoduchost

Řada tiskáren HP DesignJet T200, T600 a Studio představují nejjednodušší velkoformátové plotry na světě. Jsou intuitivní a snadno ovladatelné, takže jako profesionálové v oblasti strojírenství a stavebnictví můžete věnovat pozornost tomu, co je skutečně důležité.

Automatický tisk formátů A3 až A1

Tiskněte projekty ve formátech A3/B a A1/D nebo A0/E ve více velikostech bez nutnosti ručně měnit zdroj médií.

Více souborů jedním kliknutím

Pomocí softwaru HP Click můžete odesílat okamžitě více souborů jediným kliknutím bez starostí s výběrem různých velikostí výstupů.

Zabere až o 38 % méně prostoru

Řada tiskáren T200 a T600 je navržena tak, aby zabírala až o 38 % méně místa ve srovnání s konkurenčními modely, díky čemuž se jedná o nejmenší plotry na světě.

Udržitelnost není zásadní pouze pro vaše projekty, ale také pro vaše nástroje a pracovní postupy. Řada tiskáren T200, T600 a Studio jsou navrženy s důrazem na udržitelnost a umožňují vám zajistit do kanceláří plotry v mnohem udržitelnějším provedení.

95% nižší spotřeba inkoustu
30% podílu recyklovaného plastu

Filtr skladu

Sklad

Cena

Cena:

Filtrovat dle parametru

2 produkty
1 stránka
 
 

HP DesignJet T650 36"

Neuvěřitelně jednoduché ovládání, věrohodný náhled pro ty nejlepší výsledky. Intuitivní a rychlý provoz. Tiskněte své projekty a návrhy odkukoliv a kdykoliv. Bez kompromisů na kvalitě nebo efektivitě.

42 719 Kč 

bez DPH

51 690 Kč 

s DPH

Doporučujeme

Doprava zdarma

HP DesignJet T650 24"

Bez kompromisů. Tak vznikla nejsnadněji použitelná velkoformátová tiskárna HP DesignJet T650. Splyne s vaší kanceláří, pracovním tempem i rozpočtem. Tisková rychlost 25 sekund a mobilní tisk šetří váš čas i energii.

27 512 Kč 

bez DPH

33 290 Kč 

s DPH

Doporučujeme

Doprava zdarma