Výkup prázdných tonerů

Vykupujeme prázdné tonery

Výkup prázdných tonerů je další z mnoha služeb, které VŠE PRO TISK s.r.o. nabízí. V případě, že máte více než 10 ks prázdných tonerů, které vykupujeme, zajistíme Vám také bezplatnou dopravu. Tonery stačí zabalit, zavolat na naše obchodní odělení a o zbytek se postaráme my.

Nevyhazujte tonery do koše

Nevyhazujte prázdné tonery do koše. Jejich prodejem vyděláte peníze a navíc ušetříte přírodu. Vykoupené tonery nekončí v odpadu, ale slouží jako cenná surovina při následné recyklaci. Prodejem tonerů se navíc zbavujete povinnosti ekologické likvidace prázdných tonerů, protože tonery nekončí jako odpad, ale jsou použity pro další zpracování.

HP Planet Partners

Vykoupené kazety HP jsou recyklovány v rámci programu HP Planet Partners. Každá kazeta je zrecyklována a materiál je efektivně použit pro výrobu nových kazet a spousty dalších výrobků. Tento cyklus zajišťuje menší spotřebu nového přírodního materiálu a tím šetří naši přírodu.

Jak postupovat

Vykupujeme pouze prázdné a nepoškozené originální tonery a cartridge. Poškozené nebo renovované tonery ekologicky zlikvidujeme za poplatek 10 Kč bez DPH/ks. Vyhrazujeme si právo odmítnout výkup tonerů (například při špatném zabalení a následném poškození).